Friday, 10. 6.

FREEDOM STAGE RADIA 1

Střelecký ostrov
15:45–16:15
GAPOCHKA (UA)
17:00–17:45
IVA SATIVA (BY)
18:30–19:15
OFELIA (PL)
20:00–21:00
7KRÁT3 & LIVE BAND

FREEDOM STAGE DPP

Střelecký ostrov
16:15–17:00
IVY Z
19:15–20:00
AKLI (LT)
21:00–22:00
THUMPER (IE)

ČRO JAZZ STAGE

Janáčkovo nábřeží u Jazz Docku
16:00–16:30
SÉPIE Z HOR
17:00–17:45
TIMEA (SK)
18:30–19:15
TEBI REX (IE)
20:00–21:00
JYELLOWL (IE)
21:30–22:30
ZOUJ (DE)

CLUB NIGHT AT CLUB FAMU

19:30–20:15
TAPE01
20:30–21:15
NOV (SK)
21:30–22:15
MARJARI
22:30–23:15
IGGY MAYEROV

SKAUTSKÝ INSTITUT V RYBÁRNĚ

Klubová noc
19:00–20:00
FOOTCLAN
20:00–21:00
VALENTINO OZZY
21:00–22:15
ANCESTRAL VISION

CLUB NIGHT AT CHAPEAU ROUGE

21:00–21:45
INFLUS
22:00–22:45
BIKKINYSHOP
23:00–23:45
FROZEN POPPYHEAD
00:00–00:45
CRITICAL ACCLAIM

OSTROVY INSPIRACE

Střelecký ostrov, Janáčkovo nábřeží, Kampa, Portheimka
14:00–18:00
Werichova vila
14:00–20:00
400 ASA
14:00–20:00
stánky neziskových organizací a dalších subjektů
17:00–20:00
FAMU v kině
20:00–22:00
FAMU v kině

Saturday, 11. 6.

FREEDOM STAGE RADIA 1

Střelecký ostrov

FREEDOM STAGE DPP

Střelecký ostrov
13:15–14:00
CÍLENÁ NEJISTOTA
15:00–15:30
KAROLÍNA BERANOVÁ
16:00–16:30
A-C LEONTE (RO)
18:30–19:30
DLINA VOLNY (BY)
21:00–22:00
KATARZIA (SK)

ČRO JAZZ STAGE

Janáčkovo nábřeží u Jazz Docku
14:00–15:00
Slow Femme
17:00–17:30
AVOKADUO
18:15–19:00
NINA KOHOUT (SK)
21:15–22:00
IMMORTAL ONION (PL)
22:30–23:30
LAOKOON

ČESKO-NĚMECKÁ STAGE C/O POP

Kampa
14:00–14:30
YASHA
15:00–15:45
MARIA BASEL (DE)
16:15–17:00
52 HERTZ WHALE (SK)
17:30–18:15
TEA SOFIA
19:00–19:45
DONIA TOUGLO (DE)
20:30–21:15
ALBI X

OC NOVÝ SMÍCHOV STAGE

Terasa OC Nový Smíchov
13:00–16:00
Káka a Máka
19:15–19:45
TOKYO DRIFT
20:00–20:45
HARU
21:00–22:00
BULP (SK)

ČT ART STAGE

Portheimka
14:30–15:00
OKSYI (UA)
15:45–16:30
RAWDEUS
17:15–18:00
PRAZDNINY
19:00–19:45
LUCIANA
20:45–21:30
ISLAND MINT

JANÁČEK STAGE

Vítězná ul. před Savoyem
10:00–10:30
Big Shock!
11:00–11:30
Big Shock!
11:45–12:15
Big Shock!
12:15–12:45
Big Shock!
13:00–14:00
TINY BEAT
14:30–15:00
MALVINA (SK)
15:30–16:15
BLUERAYKORANTHUG
17:15–18:00
LUISA (SK)
19:00–20:00
HELLWANA
20:30–21:30
CMD

OSTROVY INSPIRACE

Střelecký ostrov, Janáčkovo nábřeží, Kampa, Portheimka