Nezařazeno

UNITED ISLANDS na tři dny přejmenují Kongresové centrum Praha na PACOOL

PRAHA, 12. listopadu 2015: Poslední předvánoční víkend, 18. – 20. 12. 2015, promění UNITED ISLANDS pražské Kongresové centrum v otevřené vánoční tržiště UNITED PACOOL MARKET. Prostor, kde se potká kultura s kvalitními produkty od českých designérů, mladých umělců a značek, bude ideálním místem pro všechny, kteří odkládají nákupy vánočních dárků na poslední chvíli. Jako stěžejní program marketu jsou připraveny tři koncerty výrazných českých zpěvaček – Lenky Dusilové, Moniky Načevy s Michalem Pavlíčkem a kapely Lanugo. UNITED PACOOL MARKET bude volně přístupný, vstupenky na tři Vánoční koncerty jsou ode dneška v předprodeji.

 

„Myslíme na lidi, kteří se vánočním shonem nechtějí stresovat již v listopadu. Přesně pro ně jsme připravili UNITED PACOOL MARKET poslední předvánoční víkend“ říká organizátor akce Martin Kořínek a dodává, že zde najdete vše jednoduše na jednom místě. Od designu, umění a nezávislé módy, přes knihy, hudbu, literaturu a šperky až po pravé české stromky, kapry, poctivý svařák a město Praha jako na dlani. Letos stres z nakupování Vánočních dárků nezažijete.

 

Pro tuto předvánoční událost je jako hlavní program připraven večer výrazných českých zpěvaček, které patří k těm nejosobitějším na domácí scéně.

Lenka Dusilová

Lenka Dusilová je významná česká muzikantka, která byla několikrát zvolena zpěvačkou roku. Rodačka z Karlových Varů začala se svou hudební kariérou již v deseti letech, později sklízela úspěchy coby frontmanka kapely Sluníčko. S Davidem Kollerem založila skupinu Pusa a ve spolupráci s významnými českými hudebníky pokračovala i poté, co se vydala na vlastní hudební dráhu. Sólo vystoupí i na koncertě v rámci UNITED PACOOL MARKETU.

 

Monika Načeva a Michal Pavlíček

Tato dvojice je především díky procítěnému výrazu Načevy a Pavlíčkově nezaměnitelné kytaře velmi výraznou složkou české hudební scény. Poprvé se profesně setkali v roce 1994 na debutovém albu Načevy „Možnosti tu sou..“, o třináct let později se jejich hudební cesty opět spojily na desce Mami.

Lanugo

Formace Lanugo, která stejnojmenné debutové album vydala v roce 2009, je nepřehlédnutelná právě svou multižánrovostí, pohybuje se totiž na pomezí moderního popu, jazzu a soulu s jemnými prvky elektroniky. Za druhé album „Lanugo, 2011“ kapela získala nominaci na cenu Apollo. Jejich neotřelé hubení vyjádření si můžete poslechnout také na loňské desce, či na letošní reedici na bonusovém vinylu.

Vstupenky v předprodeji na:

https://goout.cz/cs/listky/united-vanocni-koncerty-lanugo/lji/

https://goout.cz/cs/listky/united-vanocni-koncerty-lenka-dusilova/mji/

https://goout.cz/cs/listky/united-vanocni-koncerty-monika-naceva-michal-pavlicek/kji/

www.ticketpro.cz kamenných prodejnách Ticketpro.

 

Pořadatelé United Islands of Prague, největší hudební akce v Praze, rozšiřují vlastní celoroční koncertní nabídku o vánoční koncerty s netradičním marketem.